Co nieco o nas

Firma Multiogród rozpoczęła swoją działalność w 2010roku. Początkowo zajmowaliśmy się dystrybucją elementów do budowy automatycznych systemów nawadniania w połączeniu z zagospodarowaniem terenów zieleni. Wraz z upływem czasu udało nam się wzbogacić ofertę sprzedaży o profesjonalne materiały wykorzystywane w zagospodarowaniu terenów zieleni, takie jak agrowłókniny/tkaniny, siatki przeciw kretom, obrzeża trawnikowe, kraty stabilizujące grunt, czy mieszanki traw Barenbrug.

Głównym dążeniem naszej działalności było stworzenie w województwie warmińsko-mazurskim profesjonalnego zaplecza w zakresie systemów nawadniania. Dzięki rzetelnemu podejściu i determinacji, w ciągu tych kilku lat udało nam się zdobyć zaufanie wielu odbiorców indywidualnych oraz wyspecjalizowanych instalatorów.

Aby dotrzeć do odbiorców z całej Polski, w miarę rozwoju firmy stworzyliśmy sklep internetowy pod adresem nawadnianie-sklep.pl. Z końcem 2014 roku udało nam się otworzyć pierwszy w Olsztynie sklep stacjonarny oferujący elementy do budowy systemów nawadniania.

Teraz możemy już zaoferować swoją pomoc bezpośrednio w naszym sklepie przy ulicy Wincentego Pstrowskiego 29 w Olsztynie. Serdecznie zapraszamy!

Sklep internetowy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Nasz sklep internetowu

Przejdz do sklepu

Sklep Stacjonarny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

Dane adresowe:

ul. Wincentego Pstrowskiego 29
10-601 Olsztyn

tel.: 797 089 605
E-mail: nawadnianie@multiogrod.pl

Znajdz nas na Facebook'u!!!